top news

Collecties

Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor

dinsdag, 04 maart 2025 09:36

De Pure collectie omarmt diversiteit en is een viering van textuur en vorm. Een samenwerking tussen Denman Professional en merkambassadeurs Brandon Messinger en Mike Taylor.

Voor de kapsels in Pure kregen de haarstylisten de vrijheid om haar te creëren met behulp van diverse haartexturen, vormen en stylingtechnieken. Het resultaat is een collectie creatieve, maar toch zeer draagbare looks.

Hair: Brandon Messinger & Mike Taylor
Photography: Liam Oakes
Make-up: Abbie Beautement
Styling: Jamie Russell

  • Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor



  • Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor



  • Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor



  • Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor



  • Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor2



  • Pure by Brandon Messinger & Mike Taylor



  •  

Related items

  • Pure Men by Mike Taylor 04 maart 2025

    De Pure Men collectie is een viering van textuur en vorm. De diverse stylingtechnieken en commerciële looks zijn een pure uiting van Mike Taylor's passie voor haar.

  • Chic Geek by Mike Taylor 04 maart 2025

    In de Chic Geek collectie onderzoekt Mike Taylor de dunne grens tussen chic zijn en een nerd zijn. Het verschil komt vaak neer op persoonlijke interpretatie.

  • Equipoise by Brandon Messinger 04 maart 2025

    Equipoise is een viering van commercieel haar met eigentijdse aspecten, die deze iconische looks naar een hoger niveau tillen.

  • Tailored by Mike Taylor 04 maart 2025

    De nieuwste collectie van Mike Taylor is zowel een woordspeling als een beschrijving van de op maat gemaakte kapsels voor mannen. Gecreëerd met behulp van een scala aan technieken, is Tailored een perfect voorbeeld van stijlvolle maar niet overdreven gestylede mannenlooks.

Copyright © 2012 | All rights reserved • Edizioni Esav s.r.l. | login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script

Cookies - NL