top news

Events/Nieuws

Keune Color Cocktails

dinsdag, 11 maart 2014 19:24

Voor hairstylisten met een passie voor kleur lanceert Keune de Color Cocktails: unieke mixen van Tinta Color en Semi Color tinten. Be creative. Be inspiring. Be fashionable. Be color cocktailed!

Elke twee maanden introduceert Keune twee Color Cocktails: een lichte en donkere nuance. Voor ieder wat wils. Alle Color Cocktails zijn 'on trend' en in lijn met Keune’s voorjaarscollectie The Soft Touch. Allemaal zachte, vriendelijke en speelse haarkleuren met bijpassende coupes. De Color Cocktails hebben fancy namen als Frozen Pecan, Toffee Delight, Cotton Candy Pink en Adorable George.

Alle Color Cocktails zijn een mix van Keune Tinta Color en Semi Color. Deze haarkleuringen staan bekend om hun superieure conditioneringen en zijdezachte glans. Gemaakt met alleen de allerbeste ingrediënten inspireert Keune met haar Color Cocktails tot een eindeloze creativiteit.

Kimm Koffijberg, Keune International Creative Color Director: "Color Cocktails zijn voor mij als kleurspecialist een creatieve, uitdagende manier van kleur creëren speciaal voor die klant die geen standaard haarkleur wil." 

Voor welke Color Cocktail ga jij? Maak een selfie en win een bomvolle goodiebag!

 

  • Color Cocktail Toffee Delight



  • Color Cocktail Frozen Pecan



  • Semi Color



  • Tinta Color



  • Kimm Koffijberg, Keune International Creative Color Director



  •  

Media

Related items

  • Keune Session Stylist Programma 11 maart 2014

    Doe mee met het exclusieve Keune Session Stylist Programma en profiteer van educatie, inspiratie en exclusieve aanbiedingen.

  • Ambassador Event 2025 11 maart 2014

    Meer dan 950 Keune Ambassadors uit Nederland en België kwamen op 20 januari samen in DeFabrique te Utrecht voor het Ambassador Event 2025. Niet alleen een zakelijke bijeenkomst, maar ook een viering van vakmanschap en passie voor het kappersvak.

  • THE FUTURE IS... Ambassador Event 11 maart 2014

    Eind januari kwamen meer dan 700 ambassadors samen in DeFabrique in Utrecht voor het tweejaarlijkse Ambassador Event van Keune Haircosmetics.

  • Celebrating 100 years of Keune 11 maart 2014

    Met een spectaculaire show van internationale allure heeft Keune Haircosmetics op zondag 19 juni in de RAI Amsterdam zijn honderdjarig bestaan gevierd.

Copyright © 2012 | All rights reserved • Edizioni Esav s.r.l. | login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script

Cookies - NL