top news

Looks

Moderne versie Catherine Deneuve

dinsdag, 20 oktober 2015 08:28

Tijdens Paris Fashion Week speelde Keune Haircosmetics backstage een belangrijke rol bij de shows van Peet Dullaert en Dryce Lahssan. Global Creative Director Ilham Mestour was verantwoordelijk voor het haar van de modellen.

Waar Peet zijn modellen in kleurrijke creaties liet flaneren over het parket van de Nederlandse ambassade in Parijs, was het toneel van Dryce Lahssan een ondergrondse carpark vlakbij het Louvre. Deze locatie was een goede match met Lahssan’s signature item, namelijk de trenchcoat.

De show van Dryce Lahssan laat krachtige, onafhankelijke en elegante vrouwen zien. Ilham Mestour gaf de mannequins van Dryce een supervrouwelijke en krachtige look, die zij de moderne versie van Catherine Deneuve noemt. Om deze look te creëren volg je deze stappen:

Stap 1
Prep het haar met Keune Design Blow Dry Spray. Gebruik dit product op droog haar.

Stap 2
Het haar daarna lok voor lok met een kleine föhn en borstel föhnen. Rol elke lok om twee vingers en zet de lokken steeds vast met een clip. Laat het haar dan helemaal afkoelen.

Stap 3
Daarna het haar loshalen en goed uitborstelen voor zacht, natuurlijk vallend haar. Finish de look met de Keune Design Press Wax voor extra definitie en glans.

Bekijk de step-by-step video hieronder.

Media

Related items

  • Keune Session Stylist Programma 20 oktober 2015

    Doe mee met het exclusieve Keune Session Stylist Programma en profiteer van educatie, inspiratie en exclusieve aanbiedingen.

  • Ambassador Event 2025 20 oktober 2015

    Meer dan 950 Keune Ambassadors uit Nederland en België kwamen op 20 januari samen in DeFabrique te Utrecht voor het Ambassador Event 2025. Niet alleen een zakelijke bijeenkomst, maar ook een viering van vakmanschap en passie voor het kappersvak.

  • THE FUTURE IS... Ambassador Event 20 oktober 2015

    Eind januari kwamen meer dan 700 ambassadors samen in DeFabrique in Utrecht voor het tweejaarlijkse Ambassador Event van Keune Haircosmetics.

  • Celebrating 100 years of Keune 20 oktober 2015

    Met een spectaculaire show van internationale allure heeft Keune Haircosmetics op zondag 19 juni in de RAI Amsterdam zijn honderdjarig bestaan gevierd.

Copyright © 2012 | All rights reserved • Edizioni Esav s.r.l. | login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script

Cookies - NL